KONST / Litografier / Färglitografi 14103163
nr 1410 3163
Philip von Schantz
(1928-1998), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 6/20, lador. Bildmått: 24/17cm, yttermått inklusive ram: 37x29cm
Utrop:
1.500 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 9 augusti 2021
kl 20:31:34
1.000 kr
1.100 kr
1.500 kr
1.900 kr
1.800 kr
1.900 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr
6
2.400 kr
Philip von Schantz
Läs mer om Philip von Schantz